• آیا برخی از لینک‌های صفحه اهمیت بیشتری از سایر لینک‌ها دارند؟

  قبل از همه بهتر است بدانید که:

   

  1- لینک‌های واقع در محتوای اصلی صفحه اهمیت بیشتری دارند

  2- لینک‌های واقع در فوتر سایت اغلب نادیده گرفته می‌شوند

  3- لینک‌هایی که بیشتر استفاده شده و به اصطلاح کلیک‌خورترند وزن بیشتری حمل می‌کنند

  4- لینک‌هایی که قابل مشاهده‌تر باشند وزن بیشتری می‌گیرند

   

  5- بررسی لینک‌های متعدد روی یک صفحه به یک آدرس مشابه

   

  آیا نوع و موقعیت مکانی لینک بر قدرت و وزن یک لینک بیرونی اثرگذارست؟

  1- لینک‌های بیرونی واقع در محتوا ارزشمندتر از لینک‌های واقع در نویگیشن یا فوتر هستند

  2- آیا باز شدن لینک‌ها در همان زبانه (tab) یا پنجره در قیاس با باز شدن لینک‌ها در یک زبانه یا پنجره جدید، ارزش متفاوت‌تری تولید می‌کند؟

  3- لینک‌های متنی بهتر از لینک‌های تصویری با مشخصه alt عمل می‌کنند

  4- در مورد لینک‌های متعدد به یک صفحه بیرونی تنها انکرتکست لینک نخست محاسبه می‌شود

  5- حضور یک لینک واحد با انکرتکست یکسان در بیشتر یا همه صفحات سایت شما را به دردسر خواهد انداخت

  منبع:  اهمیت موقعیت لینکها در سئوی سایت


  your comment
 • امروزه گوگل هوشمندتر شده و بیشتر تلاش گوگل و سایر موتورهای جستجو بر این اصل استوارست که بهترین پاسخ را برای جستجو کاربر آماده کند و همه الگوریتم های گوگل بر این مبنا کار می کنند تا کاربر بهترین را دریافت کند

  دیگر تکنیک هایی نظیر بک لینک گرفتن انبوه و یا تزریق کلمات کلیدی جواب نمی دهد و این محتوای خوب است که باید در یک قالب خود در اختیار کاربر قرار گیرد

  پس همین الان در انتخاب یک قالب وبلاگ خوب برای وبلاگ خود تجدید نظر کنید 


  your comment
 • به احتمال خیلی زیاد در فصل جدید فوتبال اروپا با انتقال احتمالی گرت بیل ستاره ولزی به یکی از تیم های بایرن مونیخ یا منچستر یونایتد که احتمال دومی خیلی بیشتر است مثلث تهاجمی معرف چند سال اخیر رئال مادرید یعنی bbc از هم خواهد پاشید

  منچستریونایتد به دنبال جذب گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید است و حتی اگر این انتقال هم قطعی نشود از هم پاشیدن مثلث تهاجمی رئال بسیار محتمل است.


  your comment
 • با وجود این که تبلیغات، شبکه‌های اجتماعی و سایر پلتفرم‌های آنلاین قابلیت تولید ترافیک برای وبسایت‌ها را دارند اما بیشتر ترافیک آنلاین از طریق موتورهای جستجو ایجاد می‌شود. نتایج جستجوی ارگانیک علایق و سلیقه‌های دیجیتال واقعی بیشتری را پوشش داده و برای جستجوگران باهوش‌تر موثق‌تر بوده و کلیک‌های حاصل از آن بسیار بیشتر از تبلیغات پولی‌ست. برای نمونه تنها 2.8 درصد جستجوکنندگان آمریکایی روی تبلیغات کلیک می‌کنند. مخلص کلام این که ترافیکی که از طریق سئو در موبایل و سیستم‌های دستکاپی بدست می‌آورید می‌تواند حتی 20 برابر ترافیک حاصل از تبلیغات باشد.

   

  در ضمن سئو تنها کانال بازاریابی آنلاین است که اگر بدرستی برپا شود می‌تواند برای سهامدارانش برای همیشه سوددهی داشته باشد. اگر قطعه قابل اطمینان و مستحکمی از محتوا را ارائه نمایید که برای کلمات کلیدی درستی استحقاق دریافت رتبه بالا را داشته باشد، ترافیک دریافتی شما می‌تواند همانند یک گلوگه برفی در طی زمان بیشتر و بیشتر شود در حالی که تبلیغات نیازمند منابع مالی مستمر است تا بتواند به سایت شما ترافیک ارسال کند.

   

  موتورهای جستجو روزبروز هوشمندتر می‌شوند اما باز هم به کمک ما احتیاج دارند. بهینه‌سازی سایت‌تان به ارسال اطلاعات بهتر به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا محتوای سایت شما به درستی ایندکس شده و از طریق موتورهای جستجو نمایش داده شود. 

  متن کامل مقاله در لینک  آموزش مقدمات سئو  قرار دارد و مطالعه آن به علاقمندان سئو توصیه میشود


  your comment
 • پس از فیلترینگ تلگرام کاربران ایرانی دنبال یک جایگزین خوب  و مطمئن برای این پیامرسان هستند و ما در اینجا چند برنامه که می توانند جایگزین خوبی برای تلگرام باشند را معرفی کنیم:

   

  گزینه شماره 1 برنامه ایتا می باشد که ظاهر کاملا شبیه تلگرام دارد و امکانات آن همگی مشابهت دقیق با تلگرام دارند. به نظر می آید سازندگان ایتا از سورس کد تلگرام برای ایجاد آن استفاده کرده اند

  گزینه شماره برنامه سروش است که فعلا پرمخاطب ترین برنامه بعد از تلگرام در میان پیامرسان های فارسی است. سروش راه زیادی برای توسعه و پیشرفت پیش رو دارد و به نظر می آید تیم برنامه نویسی سروش از فرصت اقبال گسترده کاربران تلگرام به این پیامرسان نهایت استفاده را کرده و امکانات و قابلیت های خود را ارتقا داده و نقاط ضعف آن را مرتفع کنند.


  your comment


  Follow this section's article RSS flux
  Follow this section's comments RSS flux