• تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان

  تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان

   

  در استان شرقی آفریقای جنوبی در یک روستایی که بیش از ۴۰۰۰ سکنه داردخبری تکان دهنده مردم را شوکه کرد.تولد موجودی نیمه انسان و وحشتناک خبر داغ رسانه ها شد. تولدی که وحشت بزرگی در میان مردم و اهالی این دهکده بوجود آورد. تولد گوسفندی نیمه انسان که مردم می گویند او توسط شیطان فرستاده شده است. زیرا چنین تولدی تا کنون بی سابقه بوده است.
   
  تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان (عکس)
   
  مدیر کل خدمات دامپزشکی دکتر Lubabalo Mrwebi این گونه بیان کرد: با تولد این بره بسیار وحشت زده و شوکه شدیم . این گوسفند عجیب متولد شده تغییر شکل عجیبی دارد که نیمی از او انسان و نیمی گوسفند است.شایان ذکر است گوسفند دارای ۲۸ کروموزوم است در حالی که انسان ۲۳ کروموزوم جفت دارد که وجود این کروموزوم ها منجر به زندگی و حیات می شود.
   
   
  تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان (عکس)
   
  تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان (عکس)
  تولد موجودی ترسناک
   
  مردم اهالی با وحشت زیاد از دیدن و شنیدن تولدی عجیب این موجود عجیب الخلقه را فرستاده شیطان می دانند!پس از بررسی های اولیه از تولد چنین موجود عجیبی پزشکان اظهار داشتند زمان بارداری گوسفند بسیاری از پشه ها و مگس ها ناقل بیماری و ویروس ها هستند که باعث ایجاد تب دره ریفت در گوسنفدان می شود و باعث بهم ریختن کروموزوم های حیوانات شده است. و باعث چنین تولدهای عجیبی می شود.

 • Commentaires

  1
  Samedi 4 Novembre 2017 à 05:46

  پست جالبی بود.ممنون

  Suivre le flux RSS des commentaires de cet article


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :