• پتوی سربازی؛ جدیدترین مد لباس سلبریتی‌ها +عکس

  لباس آوانگارد جناب حصاری از یک پتوی سربازی، شلوار جین خاکی و پوتین‌ها بشدت کهنه و یک تی شرت تاناکورایی تشکیل شده است، تا ایشان آوانگاردتر از بقیه هنرمندان و مردم ایران به نظر برسند.

  «نوید محمد زاده» با لباس‌های نسبتا مناسبی در  جشنواره ونیز حاضر شد و با پوشیدن لباس‌های عجیب و غریبی حاشیه ساز نشد.  در حالیکه نوید محمد زاده پوشیدن لباس‌های عجق وجق را  کنار گذاشته، بازیگران نوظهور دیگری کم‌کم از راه رسیده‌اند که اقدام به پوشیدن لباس‌های عجق وجق کرده‌اند. یکی از این بازیگران روزبه حصاری بازیگر تئاتر است که در افتتاحیه فیلم مالاریا با لباس عجیب و غریبی در میان عکاسان حاضر شد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنیم لباس آوانگارد جناب حصاری از یک پتوی سربازی ، شلوار جین خاکی و پوتین‌ها بشدت کهنه و یک تی شرت تاناکورایی تشکیل شده است، تا ایشان آوانگاردتر از بقیه هنرمندان و مردم ایران به نظر برسند.

   

   


  your comment
 • کودک معلول در دام شیطانی

  مرد جوان که نقشه سیاهی در سر داشت، وقتی چند کودک را هنگام بازی در کوچه دید در اقدامی جنون آمیز به سوی آنها دوید. اما در این میان همه کودکان بجز کودک معلولی فرار کردند و او نقشه‌اش را اجرا کرد.

  چندی پیش مردی با مراجعه به پلیس شکایتی مطرح کرد و گفت: «شهرام، پسر 13 ساله‌ام معلول است و بخوبی نمی‌تواند راه برود. روز گذشته او و دوستانش مشغول بازی بودند که در راه بازگشت به خانه، پسر جوانی آنها را دنبال کرد. بچه‌های دیگر که قدرت فرار داشتند متواری شدند ولی به‌دلیل اینکه پسرم قادر به فرار نبود، گرفتار شد. این کفتار پسرم را به داخل شمشادها کشاند و پس از آزار و اذیتش فرار کرد.»

   

  با طرح این شکایت پرونده‌ای در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد. سپس پسر نوجوان به دستور بازپرس آرش سیفی به پزشکی قانونی انتقال داده شد وتحت معاینه قرار گرفت که موضوع تجاوز تأیید شد.

   

  از سوی دیگر در تحقیقات صورت گرفته کارآگاهان اداره شانزدهم، عامل جنایت سیاه با ردیابی‌های پلیسی شناسایی و دستگیر شد اما اتهامش را رد کرد. با وجود این بازجویی تخصصی از او ادامه دارد.


  your comment
 • چگونه گوشی سایلنت خود را پیدا کنیم

  اگر شما هم جز آن دسته از کاربرانی هستید که گاهی گوشی خود را در خانه گم کرده و فراموش می‌کنید آن را کجا گذاشته‌اید، بهتر است از اسپیکرهای گوگل هوم استفاده کنید تا آن را به‌زودی بیابید.

  به نقل از وب سایت phonearena، گوگل هوم (Google Home) یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین اسپیکرهای گوگل است که این روزها با رقابت با اسپیکرهای اکوی آمازون، قصد دارد با معرفی قابلیت‌ها و امکانات جدید دیگر طرفداران بیشتری را به سمت و سوی خود بکشاند.

  یکی از این ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید که قرار است به گوگل هوم اضافه شود، دستور صوتی " گوشی همراه من را پیدا کن " است که به کاربران اجازه می‌دهد با گفتن این دستور صوتی، گوشی خود را که در خانه گم کرده و فراموش کرده‌اند آن را کجا گذاشته‌اند، بیابند.

  گوگل اخیرا این قابلیت جدید را به اسپیکر معروف و محبوب خود اضافه کرده است بنابراین کاربران گوگل هوم قادر خواهند بود این ویژگی جدید را به زودی تست و آزمایش کنند.

  دستورهای صوتی نظیر " گوشی من کجاست؟ " و " گوشی من را پیدا کن" قادر هستند گوشی کاربران را پیدا کنند. نکته جالب اینجاست که این اسپیکر قادر است حتی صدای گوشی‌های هوشمندی را که در حالت بی صدا (silent) قرار دارند، بالا برده و آن را از حالت بی صدا خارج کند تا با به صدا درآمدن زنگ گوشی، کاربر آن را پیدا کند.


  1 comment
 • سومین «شیطان جلگه وحشت»در پنجه عدالت

  سومین متهم اصلی پرونده «شیاطین جلگه وحشت» پس از آن که ماجرای خباثت بار خود و دوستانش را با درج گزارشی در روزنامه لو رفته دید، تصمیم گرفت خود را به دادسرا معرفی کند.

  سومین متهم اصلی پرونده «شیاطین جلگه وحشت» پس از آن که ماجرای خباثت بار خود و دوستانش را با درج گزارشی در روزنامه لو رفته دید، تصمیم گرفت خود را به دادسرای مشهد معرفی کند و بدین ترتیب تعداد دستگیرشدگان این پرونده به چهار تن رسید.

  این متهم ۲۴ ساله که «س» نام دارد پنج شنبه گذشته وارد شعبه ۴۰۹ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد شد و خود را از متهمان پرونده «شیاطین جلگه وحشت» معرفی کرد.

  او به مقام قضایی گفت: وقتی در روزنامه ماجرای شیاطین جلگه وحشت را خواندم تصمیم به معرفی خودم گرفتم. ابتدا تردید داشتم که خود را تسلیم کنم و یا همچنان به زندگی مخفیانه ادامه بدهم و فراری باشم. مدتی در افکار خودم غوطه ور بودم تا این که فهمیدم دیگر راه گریزی ندارم. 

  می دانستم در این گونه پرونده ها ماموران انتظامی با شیوه های پلیسی در نهایت مرا دستگیر می کنند چرا که تاکنون کسی نتوانسته است پس از ارتکاب چنین جرایمی از چنگ قانون بگریزد. متهم این پرونده افزود: این بود که تصمیم قطعی خودم را گرفتم و مطالب روزنامه را مرور کردم که در آن نوشته شده بود پرونده مذکور در شعبه ۴۰۹ مجتمع قضایی شهید بهشتی رسیدگی می شود به همین خاطر به دادسرا آمدم تا خودم را تسلیم قانون کنم.

   با دستور قاضی دشتبان، سومین «شیطان جلگه وحشت» بازداشت و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد. این درحالی بود که یکی از متهمان دستگیر شده این پرونده وحشتناک، به تجاوز گروهی به زن ۳۵ ساله اعتراف کرد.

  بنابراین گزارش، با بازداشت سومین متهم اصلی، تعداد دستگیرشدگان در پرونده شیاطین جلگه وحشت به چهار تن رسید که یکی از آنان با صدور قرار وثیقه آزاد شده است. 

  در همین حال، قاضی سیدجواد حسینی معاون دادستان مرکز خراسان رضوی به دیگر متهمان فراری این پرونده توصیه کرد قبل از آن که حلقه های قانون بر دستانشان گره بخورد، خود را تسلیم کنند. در غیر این صورت نه تنها راه گریزی نخواهند داشت بلکه احتمال دارد در مسیر دستگیری آنان حوادثی رخ دهد که پشیمانی بیشتری برایشان خواهد داشت.

   قاضی حسینی همچنین به افراد دیگری که سودای ارتکاب جرم را در سر می پرورانند، هشدار داد: مواظب اعمال و رفتار خود باشید چرا که دستگاه قضایی در برابر جرایم خشن بسیار قاطع خواهد بود و هیچ گونه اغماضی در این باره صورت نمی گیرد. 

  سابقه خبر

  ماجرای «جلگه وحشت» از سی و یکم تیر گذشته هنگامی در دستور کار پلیس مشهد قرار گرفت که چند زن و مرد گریخته از چنگ «شیاطین جلگه وحشت» خود را به نیروهای انتظامی رساندند و پرده از ماجرایی هولناک برداشتند. آنان اظهار کردند: وقتی برای برگزاری جشن تولد زن ۳۵ساله ای به یکی از روستاهای اطراف مشهد رفتیم، ناگهان افرادی که سوار بر پراید و موتورسیکلت بودند به ما حمله کردند و با زور و تهدید به مرگ ما را به  داخل خانه ای در جلگه پایین تپه بردند. سپس چند نفری زن ۳۵ ساله را موردآزار قرار دادند که ما در یک فرصت مناسب از چنگ آن ها گریختیم.

  به دستور قاضی دشتبان (قاضی شعبه ۴۰۹ دادسرای مشهد) پیگیری پرونده به ماموران عملیات ویژه مشهد سپرده شد و آنان موفق شدند در چند عملیات جداگانه چهار تن از متهمان را دستگیر کنند که تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد. شایان ذکر است: گزارش اختصاصی این خبر در تاریخ دهم مهر در صفحه حوادث روزنامه خراسان به چاپ رسید.


  your comment
 • قتل هولناک با ضربات متعدد ساطور

  فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که پس از درگیری با شخصی دیگر در منزلی مسکونی در یکی از بخش‌های شهرستان گناوه مرتکب قتل شده بود، دستگیر شد.

  سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ساعت ۲۲ شب مورخ ۱۲ مهرماه یک مورد درگیری در منزلی مسکونی در روستای "مال قاید" شهرستان گناوه به پلیس گزارش شد.

  وی اضافه کرد: بلافاصله تیم گشت پلیس به محل حادثه اعزام و مشخص شد فردی ۴۵ ساله به هویت «م، ب» بر اثر ضربات متعدد به گلو و سر به قتل رسیده و قاتل متواری شده است.

  فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی و فنی کارآگاهان پلیس، یک ساعت پس از حادثه قاتل متواری به هویت «ح، الف» شناسایی شد.

  وی افزود: اقدام بعدی کارآگاهان پلیس شناسایی مخفیگاه متهم فراری در منزلی مسکونی بود که در یک عملیات قاتل خشمگین دستگیر و به قتل مقتول به علت اختلاف شخصی با ضربات ساطور اعتراف کرد.

  منبع: میزان


  your comment