• دفاع تمام قد نادرقاضی پور از علی لاریجانی

  نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز پارلمان طی تذکری گفت: متاسفانه سایت معلوم الحالی با مدیریت ضد انقلاب، همچون «خوره» به جان نیروهای انقلابی افتاده و هر روز به بهانه‌های واهی به‌دنبال تخریب اعتماد عمومی به نظام است.

  وی افزود: این سایت با توسل به اطلاعات جعلی و دروغ به ترور شخصیت ها و مقامات کشوری و لشکری اقدام کرده است؛ یک روز به تخریب آقای عارف و امروز به ناحق و دروغ نام لاریجانی را بر سر زبان ها انداخته است، با این ادعا که ایشان تابعیت کشور کانادا دارد و فرزندانش در آن کشور زندگی می‌کنند.

  قاضی‌پور در ادامه گفت: این ادعای کذب در حالی مطرح می‌شود که ما نمایندگان می‌دانیم ایشان دو فرزند پسر دارند که یکی در حوزه علمیه قم مشغول به طلبگی و دیگری دانشجوی دکترا در تهران است و در ایام ماه محرم و عزاداری‌ها نیز او را دیدیم و تا امروز نیز هیچ سفر خارجی نداشته است، از این رو از مسئولان، خواهان برخورد با این سایت دروغ‌افکن و شایعه‌پرداز را داریم.

  وی با تأکید بر اینکه وزیر ارتباطات باید در این باره جوابگو باشد، عنوان داشت: این وزیر می‌تواند اقدام لازم را انجام دهد، اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است، این در حالی است که مجلس یکی از ارکان اصلی نظام است و همانطور که امام‌(ره) و همچنین مقام معظم رهبری فرموده‌اند مجلس در رأس امور است، اما ضد انقلاب‌ها مجلس و نمایندگان را نشانه می‌گیرند.

  نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خطاب به علی مطهری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، گفت: از شما می‌خواهم که به وزیر ارتباطات بفرمایید که جلوی ضدانقلاب و شایعه‌پراکنی آنها در فضای مجازی را بگیرند؛ چرا از حیثیت مجلس به‌ویژه رئیس آن دفاع نمی‌کند؟

  علی مطهری نایب‌رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر نماینده مجلس گفت: صحبت‌های شما نیز خود به نوعی انتشار این مطلب بود؛ چرا که حالا یک سایت در گوشه‌ای مطلبی را منتشر کرده است؛ البته احساس مسئولیت شما قابل تقدیر است، اما اینگونه مطالب در سایت ها و کانال های تلگرامی زیاد است.

  وی خاطرنشان کرد: در این مورد اگر مطلب مذکور در سایت های خبری منتشر شده باشد، هیات نظارت بر مطبوعات می تواند وارد شد و به عنوان مدعی العموم پیگیری کند و اگر در کانال های تگلرامی درج شده باشد، کمیته تشخیص مصادیق مجرمانه مستقر در وزارت ارتباطات می تواند به موضوع ورود کرده و اگر شاکی خصوصی باشد، می‌تواند از طریق اولی پیگیری خواهد شد.

  نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه درباره مقامات کشور حرف‌های زیادی زده می‌شود، اما مردم به این راحتی نمی‌پذیرند و همانطور که شما فرمودید از پسران رئیس مجلس یکی طلبه و دیگری دانشجوی دانشگاه شریف است و تاکنون پای آن‌ها به خارج از کشور نرسیده است.

  منبع: فارس


 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: