• قتل پدر و پسر با تبر

  علی دلداری از دستگیری عامل قتل پدر و پسر در یکی از روستاهای مراغه خبر داد.

  وی در تشریح این خبر گفت: عصر روز سه شنبه، چهار مهر ماه گزارش وقوع قتل در یکی از باغات اطراف مراغه واصل گردید، با حضور بازپرس ویژه قتل مراغه و کاراگاهان و اکیپ بررسی صحنه جرم در محل وقوع قتل مشخص گردید حسین 45 ساله و امیر عباس 3 ساله در اثر اصابت ضربه تبر به ناحیه سر به طرز فجیعی به قتل رسیده اند و همسر مقتول هم از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفته که به بیمارستان منتقل و نجات داده شده است.

  دادستان عمومی و انقلاب مراغه افزود: فرضیه های متعدد در دستور کار بازپرس دادسرای مراغه و کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و با تلاش شبانه روزی اکیپ مذکور، این قتل در کمتر از یک هفته رمز گشایی شد و متهم به قتل شناسایی و دستگیر گردید و به تمام جزییات قتل اقرار کرد و با هدایت متهم، آلت قتاله که یک عدد تبر بود و از سوی متهم در یکی از باغات دفن شده بود کشف و جهت بررسی تحویل بازپرسی گردید.

  وی تصریح کرد: تمام ابعاد این جنایت کاملاً مشخص شده است. متهم یکی از بستگان مقتول و انگیزه خود را خصومت قبلی اعلام کرده است و نظر به اینکه کیفیت وقوع قتل موجبات انزجار افکار عمومی از جنایت حادث شده را فراهم آورده بود و گاهاً دامن زدن به شایعات را موجب می شد به مردم شریف مراغه اطمینان می دهیم با قاطعیت به پرونده رسیدگی و حکم قانونی به سرعت اجرا خواهد شد.

  دلداری در پایان خاطرنشان کرد: در نهایت با توجه به اینکه در ماه محرم امسال از حیث بررسی تمام شاخصهای امنیت یکی از امن ترین ایام و دهه های محرم را شاهد بودیم از تلاش پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی و مشارکت مردم و هیأت های حسینی در تأمین امنیت تشکر و قدردانی می نمایم و بررسی آمارها نشان می دهد وقوع جرم در دهه محرم کاهش چشمگیری داشته است.

  منبع: میزان


 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: