• فوت‌وفن لاغری و کاهش وزن سریع با رژیم آب

  فوت‌وفن لاغری و کاهش وزن سریع با رژیم آب

  فوت‌وفن لاغری و کاهش وزن سریع با رژیم آب

  بیشتر مردم در مقطع زمانی خاصی از زندگی می‌خواهند کمی لاغر شوند یا فکر می‌کنند باید فعالیت بیشتری داشته باشند تا وزن اضافی خود را کاهش دهند. بسیاری از رژیم‌ها و برنامه‌های ورزشی ادعا می‌کنند که می‌توانند به افراد در نیل به این هدف کمک کنند. 

   یکی از این رژیم‌ها رژیم آب است. رژیم آب به شما کمک می‌کند تا عادت خودرن و آشامیدن خود را که به طور معمول داشتید مدتی تغییر دهید.

  چیزهایی که لازم دارید:

  • آب

  راهنمای رژیم آب

  مرحله اول: برنامه خود را طوری تنظیم کنید که هر روز حدود ۲ لیتر آب بنوشید. شما باید در طول روز هر بار حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلی‌لیتر آب بنوشید. آب خنک بنوشید زیرا بعد از این که آب را بنوشید چند کالری برای گرم کردن آن در معده شما مصرف می‌شود.

  مرحله دوم: هر وقت حس کردید که نیاز به میان‌وعده، تنقلات یا نوشیدنی‌های دیگر دارید، فقط آب بنوشید. نوشیدن آب به شما کمک می‌کند حس کنید سیر هستید. در این صورت، هله‌هوله نمی‌خورید و کالری اضافی وارد بدنتان نمی‌شود.

  مرحله سوم: تا می‌توانید دستشویی بروید. احتمالاً با رژیم آب به تعداد دفعات بیشتری به دستشویی رفتن نیاز پیدا می‌کنید زیرا برای بیشتر مردم نوشیدن ۲ لیتر آب در روز خیلی بیشتر از مقدار آبی است که هر روز می‌نوشند. این یکی دیگر از فواید رژیم آب است: استفاده بیشتر از دستشویی به پاک‌سازی سیستم بدن شما کمک می‌کند.

  مرحله چهارم: ورزش را جزو برنامه زندگی خود کنید. نوشیدن آب فراوان به شما کمک می‌کند که احساس سیر بودن داشته باشید و از خوردن تنقلات و نوشیدنی‌های ناسالم بپرهیزید اما ورزش کردن به همراه مصرف آب فراوان به شما کمک می‌کند که با سرعت بیشتری آب بنوشید.

  مرحله پنجم: غذاهایی را بخورید که آبکی هستند. بنابراین، وقتی میان‌وعده‌ یا تنقلاتی را همراه با نوشیدن آب فراوان میل می‌کنید، باز هم آب را به رژیم غذایی خود اضافه می‌کنید. برخی از غذاهایی که آب فراوان دارند عبارت‌اند از: هندوانه، انگور، بروکلی، اسفناج و عسل.

  چند نکته و هشدار:

  • فارغ از فوایدی که رژیم آب برای سلامت افراد دارد، در واقع، همین قضیه که رژیم بدون خرجی است و هیچ پولی نمی‌خواهد خودش کلی مزیت محسوب می‌شود.
  • تنها چیزی که باید بخرید یک بطری آب است که آن را همیشه در دسترستان بگذارید تا مدام بنوشید.
  • اگر ورزش یا فعالیت بدنی نداشته باشید، خیلی وزن کم نمی‌کنید. پس، حتماً ورزش را به برنامه رژیم خود اضافه کنید.
  • برخی از افرادی که این نوع رژیم آب را شروع می‌کنند احساس ورم کردن می‌کنند زیرا بالا رفتن مصرف آب منجر به احتباس مایعات بدن می‌شود که امری موقتی است.

   

  موضوع این مطلب: آب درمانی


 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: