• واکنش رسانه های اروپایی به سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با موگرینی! +عکس

  سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با موگرینی در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم که روز شنبه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، در رسانه های خارجی بازتاب گسترده ای داشت.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم روز شنبه ۱۴ مرداد در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد اما یکی از حاشیه‌های این مراسم بیشتر از خود مراسم در رسانه‌های گروهی جهان خبرساز شد.

  حضور فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان و اقدام تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سلفی گرفتن با او در حاشیه این مراسم باعث شد تا بیش از آنکه مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم در رسانه‌های خارجی بازتاب داشته باشد، خبر سلفی گرفتن آنها با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برروی خروجی رسانه‌ها قرار بگیرد؛ به طوریکه حتی خبرگزاری‌هایی که خبر مراسم تحلیف را پوشش ندادند نیز نتوانستند از این حاشیه عبور کنند.

  در ادامه،‌ گوشه‌ای از بازتاب بین‌المللی این اقدام نمایندگان که به نوشته «دیلی تلگراف» باعث غافلگیری موگرینی شده بود را در رسانه‌های مختلف جهان اعم از انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی و عربی مشاهده کنید.

   سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با موگرینی!


 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: