• کشف جسدی با دست و پای بسته زیر شعله‌های آتش

  جسد مردی که با دست و پاهای بسته زیر میز کار تعمیرگاه لوازم الکترونیکی قرار داشت، پس از اطفای شعله های آتش در تعمیرگاه نمایان شد و بدین ترتیب پرونده جنایی دیگری مقابل قاضی ویژه قتل عمد قرار گرفت.

   

  به گزارش خراسان صبح روز گذشته هنگامی که قاضی ویژه قتل عمد مشهد برای رسیدگی به پرونده جنایی به منطقه آبروان عزیمت کرده بود، ماموران انتظامی با وی تماس گرفتند و به نقل از آتش نشانان مشهد، از وجود جسدی در زیر شعله های آتش خبر دادند. به دنبال دریافت این خبر و با توجه به اهمیت و حساسیت ماجرا، بلافاصله قاضی «کاظم میرزایی» رسیدگی به پرونده جنایی در آبروان را نیمه تمام رها کرد و به همراه کارآگاهان اداره جنایی عازم خیابان رسالت مشهد شد.

   

  نیروهای آتش نشان که در محل حضور داشتند در تشریح ماجرا به مقام قضایی گفتند: باگزارش حادثه آتش سوزی در تعمیرگاه لوازم صوتی و تصویری به محل وقوع آتش سوزی عزیمت کردیم. شعله های آتش هنوز گسترش نیافته بود اما دود زیادی از مغازه بیرون می زد که بلافاصله عملیات اطفا را آغاز کردیم. در همین هنگام وقتی به دنبال کانون وقوع آتش سوزی بودیم تا علت عمدی و یا غیرعمدی بودن حریق را مشخص کنیم ناگهان در زیر میز کار تعمیرگاه با پیکر بی جان مردی روبه رو شدیم که دست و پاهایش با کابل برق بسته شده و آثاری از جراحت روی بدنش نمایان بود به همین دلیل بلافاصله موضوع را به کلانتری محل اطلاع دادیم.

   

  لحظاتی بعد و با صدور دستوری از سوی قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد تحقیقات در این باره آغاز و مشخص شد که عامل یا عاملان جنایت با ۳ ضربه چاقو مرد ۴۲ ساله تعمیرکار را مجروح کرده اند اما پزشکی قانونی در بررسی های مقدماتی عنوان کرد که احتمالا مرد مذکور هنگام وقوع آتش سوزی زنده بوده و بر اثر دود گرفتگی جان خود را از دست داده است. این درحالی بود که آثار ۳ ضربه چاقو بر پشت و شکم مقتول دیده می شد بنابراین به  دستور قاضی میرزایی، جسد این مرد برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات درباره چگونگی وقوع حادثه آغاز شد.


 • Comments

  No comments yet

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Add comment

  Name / User name:

  E-mail (optional):

  Website (optional):

  Comment: